Chcesz, żebyśmy odwiedzili Twoją wieś? Nic prostszego!
Podaj nam kilka niezbędnych informacji,
a my skontaktujemy się z Tobą.
O czym warto pamiętać?
1. Dzieci (a i dorośli) najlepiej bawią się, gdy czują się swobodnie. Na warsztaty zapraszamy w wygodnych ubraniach, które mogą się pobrudzić.
2. Ważny jest rytm pracy, dlatego wszystkie dłuższe przerwy na poczęstunek prosimy uzgadniać przed warsztatami z prowadzącymi.
3. Nie za proste, nie za trudne, lecz w sam raz – wybierając warsztaty, prosimy sugerować się przedziałami wiekowymi ustalonymi przez prowadzących. Dzięki temu żaden uczestnik nie będzie się nudzić lub martwić, że czegoś nie potrafi.
4. W grupie raźniej – dla większości warsztatów optymalna liczba uczestników to 10-20 osób. Przewidujesz mniejszą lub większą liczbę? Prosimy, daj znać, byśmy mogli dobrze się przygotować. Dla ułatwienia w opisach warsztatów podaliśmy orientacyjną liczbę uczestników.
5. Pomagaj mądrze – uwielbiamy spotkania z zaangażowanymi rodzicami, którzy pomagają swoim dzieciom w warsztatach. Zachęcamy jednak, by dzieciom zostawić maksymalnie dużo swobody. Korona na głowie może być krzywo wycięta, a trawa na rysunku pomarańczowa – podczas warsztatów dzieci uczą się również samodzielności!
6. Warsztaty są w pełni bezpłatne, wszystkie koszty, takie jak dojazd animatorów, materiały, pokrywa Stowarzyszenie Krotochwile. Projekt Wędrowny Zakład Kultury realizowany jest wyłącznie na terenie województwa wielkopolskiego.
7. Warsztaty odbywają się w soboty lub niedziele. Po otrzymaniu zgłoszenia zaproponujemy i wspólnie wybierzemy dogodny termin naszego przyjazdu.